Redakční systém a e-shop
www.netnews.cz
Redakční systém NetNews Publisher
COOL SOLUTIONS nejen pro firemní web.
RON software, s.r.o. - www.ron.cz
Společnost se specializuje na vývoj a prodej informačních systémů pro personální oddělení. Pro každý hlavní produkt byla zvolena jiná barevnost podstránky a odlišná hlavička webu.
Nestlé Purina PetCare PRO PLAN - www.proplan.cz
Web s kouzelnou grafikou doplněnou o flash efekty přináší návštěvníkům podrobné informace o nabídce superprémiových krmiv a vyživovacích doplňcích.
Sanatoria Klimkovice - www.sanatoria-klimkovice.cz
Komunikaci s návštěvníky webu usnadňuje modul Listárna, který je využíván jako on-line poradna.
Hotel U Holubů, Beskydy - www.uholubu.cz
Přehledně členěné informace jsou na webu doplněny o mnoho krásných fotografií. Na své si přijdou nejen nadšenci sportu či wellness odpočinku, ale také milovníci dobrého jídla a pití.
Informační server města Příbor - www.pribor.cz
Kromě základních informací naleznete na zpravodajském webu modul Kalendář akcí, který umožňuje pokročilé vyhledávání pořádaných akcích ve městě Příbor.
MONTYCON gastro, s.r.o. - www.montycon.cz
Web společnosti MONTYCON je velice rozsáhlý, proto nalezení hledaných informací návštěvníkům usnadňuje fulltextové prohledávání obsahu a Mapa webu.
KR Ostrava - www.krostrava.cz
Přehledné rozcestníky v hlavičce webu umožňují návštěvníkům jednoduše najít informace o nabízených službách stavební společnosti KR OSTRAVA, a. s.
Josef Magulák - www.magulak.cz
Úklidová firma Magulák nabízí úklidové služby pro domácnosti a firmy. Přehledné členění informací a „čistý design“ webu zapadá do celkové koncepce firmy.
OC LASO Ostrava - www.laso.cz
Zrekonstruované Obchodní centrum LASO Ostrava je tady pro Vaše spokojené nákupy. Jednotlivé obchody si můžete prohlédnout na webu z pohodlí Vašeho domova.
RESTAURANT LA STRADA - www.lastrada.cz
Modul Denní menu umožňuje automatické zasílání nabídky poledního menu emailem všem návštěvníkům webu, kteří se k zasílání přihlásí.
Zámek Zábřeh HOTEL & PIVOVAR – www.zamek-zabreh.cz
Před uskutečněním rezervace se hosté mohou „projít“ všemi historickými pokoji pomocí 3D virtuální prohlídky nebo si prohlédnout fotogalerii a stream video.
 RON software, s.r.o. - www.ron.cz Společnost se specializuje na vývoj a prodej informačních systémů pro personální oddělení. Pro každý hlavní produkt byla zvolena jiná barevnost podstránky a odlišná hlavička webu. Nestlé Purina PetCare PRO PLAN - www.proplan.cz Web s kouzelnou grafikou doplněnou o flash efekty přináší návštěvníkům podrobné informace o nabídce superprémiových krmiv a vyživovacích doplňcích. Sanatoria Klimkovice - www.sanatoria-klimkovice.cz  Komunikaci s návštěvníky webu usnadňuje modul Listárna, který je využíván jako on-line poradna. Hotel U Holubů, Beskydy - www.uholubu.cz Přehledně členěné informace jsou na webu doplněny o mnoho krásných fotografií. Na své si přijdou nejen nadšenci sportu či wellness odpočinku, ale také milovníci dobrého jídla a pití. Informační server města Příbor - www.pribor.cz Kromě základních informací naleznete na zpravodajském webu modul Kalendář akcí, který umožňuje pokročilé vyhledávání pořádaných akcích ve městě Příbor. MONTYCON gastro, s.r.o. - www.montycon.cz Web společnosti MONTYCON je velice rozsáhlý, proto nalezení hledaných informací návštěvníkům usnadňuje fulltextové prohledávání obsahu a Mapa webu. KR Ostrava - www.krostrava.cz Přehledné rozcestníky v hlavičce webu umožňují návštěvníkům jednoduše najít informace o nabízených službách stavební společnosti KR OSTRAVA, a. s. Josef Magulák - www.magulak.cz Úklidová firma Magulák nabízí úklidové služby pro domácnosti a firmy. Přehledné členění informací a „čistý design“ webu zapadá do celkové koncepce firmy. OC LASO Ostrava - www.laso.cz Zrekonstruované Obchodní centrum LASO Ostrava je tady pro Vaše spokojené nákupy. Jednotlivé obchody si můžete prohlédnout na webu z pohodlí Vašeho domova. RESTAURANT LA STRADA - www.lastrada.cz Modul Denní menu umožňuje automatické zasílání nabídky poledního menu emailem všem návštěvníkům webu, kteří se k zasílání přihlásí. Zámek Zábřeh HOTEL & PIVOVAR – www.zamek-zabreh.cz Před uskutečněním rezervace se hosté mohou „projít“ všemi historickými pokoji pomocí 3D virtuální prohlídky nebo si prohlédnout fotogalerii a stream video.

Grafické statistiky přístupů Google Analytics

Google Analytics umožňují provádět podrobné analýzy webu. Poskytují dokonalý přehled o návštěvnosti webových stránek a efektivitě reklamních kampaní a marketingu.

Široká nabídka funkcí umožňuje analyzovat údaje o:

 • návštěvnosti
 • klíčových slovech
 • zdrojích návštěvnosti - odkazujících stránkách, vyhledávačích, přímých přístupech
 • kvalitě zaindexování ve vyhledávačích a katalozích
 • nejnavštěvovanějších stránkách webu
 • poměru nových a vracejících se návštěvníků
 • efektivitě kampaní

a mnohé další.

 

Ke každému webu a eshopu provozovaném na systémech NetNews Publisher a NetNews eShop je automaticky zdarma zřízena statistika Google Analytics.

 

Google analytics

 

Jaké další funkce Google Analytics nabízí:

 • Pokročilá segmentace - umožní vyčlenit a analyzovat jednotlivé části webu.
 • Vlastní přehledy - můžete vytvářet, ukládat a upravovat vlastní přehledy zobrazující informace, které vás zajímají a jsou uspořádány podle vás.
 • Analytické informace - Služba Google Analytics monitoruje vaše přehledy a automaticky vás upozorní na významné změny údajů.
 • Pohyblivé grafy - tyto interaktivní vícerozměrné nástroje vám umožní získat podrobné informace.
 • Sledování elektronického obchodu - lze vysledovat původ transakcí až ke kampaním a klíčovým slovům.
 • Srovnávání - lze zjistit, jestli jsou metriky využití vašich stránek lepší nebo horší než oborové metriky.
 • Geografické cílení - umožňuje zjistit, odkud pocházejí návštěvníci vašich stránek a které geografické trhy jsou nejlukrativnější.
 • Interní vyhledávání na stránkách - ukáže, jak návštěvníci prohledávají vaše stránky, co na nich hledají a kde skončí.
 • Rozhraní API pro export údajů - rozhraní API pro export údajů Google Analytics umožňuje export údajů i tvorbu propojení a vývoj klientských aplikací.
 • E-mailové přehledy - můžete si naplánovat pravidelné zasílání e-mailů s přehledy, které obsahují přesně ty informace, které chcete sdílet.

 

Google analytics

 

Jak začít s využíváním služby Google Analytics:

Na úvodní stránku služby se dostanete zadáním adresy http://www.google.com/analytics/. Zde si vytvořte nový Google účet. Pokud již máte účet na Google, například e-mailovou adresu na Gmailu, stačí vyplnit vaše údaje do přihlašovacího formuláře. Požadovanými údaji jsou: e-mailová adresa a heslo. Poté dostanete potvrzovací e-mail  pro dokončení registrace.


Nyní se můžete na Google Analytics přihlásit zvolenou e-mailovou adresou a heslem.


Po přihlášení vás aplikace požádá o vyplnění základních údajů o Vašich stránkách. Nakonec Vám Google Analytics ukáže sledovací kód, který je třeba vložit na vaše stránky.

 

Po instalaci a přihlášení již můžete prohlížet statistiky webu, nějakou dobu však trvá než dorazí první data, nejčastěji na druhý den.


Pro podrobnou nápovědu naleznete na adrese http://www.google.com/support/analytics/.