Redakční systém a e-shop
www.netnews.cz
Redakční systém NetNews Publisher
COOL SOLUTIONS nejen pro firemní web.
RON software, s.r.o. - www.ron.cz
Společnost se specializuje na vývoj a prodej informačních systémů pro personální oddělení. Pro každý hlavní produkt byla zvolena jiná barevnost podstránky a odlišná hlavička webu.
Nestlé Purina PetCare PRO PLAN - www.proplan.cz
Web s kouzelnou grafikou doplněnou o flash efekty přináší návštěvníkům podrobné informace o nabídce superprémiových krmiv a vyživovacích doplňcích.
Sanatoria Klimkovice - www.sanatoria-klimkovice.cz
Komunikaci s návštěvníky webu usnadňuje modul Listárna, který je využíván jako on-line poradna.
Hotel U Holubů, Beskydy - www.uholubu.cz
Přehledně členěné informace jsou na webu doplněny o mnoho krásných fotografií. Na své si přijdou nejen nadšenci sportu či wellness odpočinku, ale také milovníci dobrého jídla a pití.
Informační server města Příbor - www.pribor.cz
Kromě základních informací naleznete na zpravodajském webu modul Kalendář akcí, který umožňuje pokročilé vyhledávání pořádaných akcích ve městě Příbor.
MONTYCON gastro, s.r.o. - www.montycon.cz
Web společnosti MONTYCON je velice rozsáhlý, proto nalezení hledaných informací návštěvníkům usnadňuje fulltextové prohledávání obsahu a Mapa webu.
KR Ostrava - www.krostrava.cz
Přehledné rozcestníky v hlavičce webu umožňují návštěvníkům jednoduše najít informace o nabízených službách stavební společnosti KR OSTRAVA, a. s.
Josef Magulák - www.magulak.cz
Úklidová firma Magulák nabízí úklidové služby pro domácnosti a firmy. Přehledné členění informací a „čistý design“ webu zapadá do celkové koncepce firmy.
OC LASO Ostrava - www.laso.cz
Zrekonstruované Obchodní centrum LASO Ostrava je tady pro Vaše spokojené nákupy. Jednotlivé obchody si můžete prohlédnout na webu z pohodlí Vašeho domova.
RESTAURANT LA STRADA - www.lastrada.cz
Modul Denní menu umožňuje automatické zasílání nabídky poledního menu emailem všem návštěvníkům webu, kteří se k zasílání přihlásí.
Zámek Zábřeh HOTEL & PIVOVAR – www.zamek-zabreh.cz
Před uskutečněním rezervace se hosté mohou „projít“ všemi historickými pokoji pomocí 3D virtuální prohlídky nebo si prohlédnout fotogalerii a stream video.
 RON software, s.r.o. - www.ron.cz Společnost se specializuje na vývoj a prodej informačních systémů pro personální oddělení. Pro každý hlavní produkt byla zvolena jiná barevnost podstránky a odlišná hlavička webu. Nestlé Purina PetCare PRO PLAN - www.proplan.cz Web s kouzelnou grafikou doplněnou o flash efekty přináší návštěvníkům podrobné informace o nabídce superprémiových krmiv a vyživovacích doplňcích. Sanatoria Klimkovice - www.sanatoria-klimkovice.cz  Komunikaci s návštěvníky webu usnadňuje modul Listárna, který je využíván jako on-line poradna. Hotel U Holubů, Beskydy - www.uholubu.cz Přehledně členěné informace jsou na webu doplněny o mnoho krásných fotografií. Na své si přijdou nejen nadšenci sportu či wellness odpočinku, ale také milovníci dobrého jídla a pití. Informační server města Příbor - www.pribor.cz Kromě základních informací naleznete na zpravodajském webu modul Kalendář akcí, který umožňuje pokročilé vyhledávání pořádaných akcích ve městě Příbor. MONTYCON gastro, s.r.o. - www.montycon.cz Web společnosti MONTYCON je velice rozsáhlý, proto nalezení hledaných informací návštěvníkům usnadňuje fulltextové prohledávání obsahu a Mapa webu. KR Ostrava - www.krostrava.cz Přehledné rozcestníky v hlavičce webu umožňují návštěvníkům jednoduše najít informace o nabízených službách stavební společnosti KR OSTRAVA, a. s. Josef Magulák - www.magulak.cz Úklidová firma Magulák nabízí úklidové služby pro domácnosti a firmy. Přehledné členění informací a „čistý design“ webu zapadá do celkové koncepce firmy. OC LASO Ostrava - www.laso.cz Zrekonstruované Obchodní centrum LASO Ostrava je tady pro Vaše spokojené nákupy. Jednotlivé obchody si můžete prohlédnout na webu z pohodlí Vašeho domova. RESTAURANT LA STRADA - www.lastrada.cz Modul Denní menu umožňuje automatické zasílání nabídky poledního menu emailem všem návštěvníkům webu, kteří se k zasílání přihlásí. Zámek Zábřeh HOTEL & PIVOVAR – www.zamek-zabreh.cz Před uskutečněním rezervace se hosté mohou „projít“ všemi historickými pokoji pomocí 3D virtuální prohlídky nebo si prohlédnout fotogalerii a stream video.

Google Kalendář - dokonalý pomocník pro organizaci času zdarma

Google Kalendář je bezplatná webová aplikace pro organizaci času, která vám umožní udržet krok se všemi důležitými událostmi vašeho života. Aplikace je v češtině a nabízí možnost zaslání upozornění na mobilní telefon či sdílení s přáteli.

 

Google Kalendář

 

Co všecho služba Google kalendář nabízí

 

 • Sdílení kalendáře: Váš kalendář můžete sdílet s vybranými osobami a společně jej spravovat. Tato možnost lze efektivně využít při práci na týmových projektech.

 • Pozvánky: Můžete vytvářet poznámky na události, rozesílat je vybraným osobám a sledovat jejich odpovědi a komentáře. Pozvané osoby mohou odesílat odpověď i v případě, že službu Google Kalendář nevyužívají.

 • Integrace služby Gmail: Do svého kalendáře můžete přidávat události přátel, aniž by bylo nutné opustit složku doručené pošty Gmail. Gmail rozpozná události zmíněné v e-mailech.

 • Vyhledávání: Prostřednictvím veřejných kalendářů lze vyhledat události, které vás zajímají a přidat si je do svého kalendáře.

 • Mobilní přístup: Připomenutí událostí a oznámení můžete přijímat na svém mobilním telefonu prostřednictvím sms. Tato služba je zdarma.

 • Publikování událostí: Událost můžete sdílet s celým světem.

 • Export a import kalendáře: Kalendář lze exportovat do formátu xml nebo ical (iCalendar). Import lze provést pomocí adresy URL (při přidání kalendáře přítele) nebo importem souboru ical nebo csv (při importu z Microsoft Outlook).

 • Vložení kalendáře na web či blog: Aplikace umožní vygenerovat požadovaný kód pro zobrazení kalendáře v iframe. Vygenerovaný kód pak stačí vložit do zdrojového souboru stránky.


Pro využití služby Google Kalendář je třeba mít nainstalován některý z podporovaných prohlížečů: Microsoft Internet Explorer 6.0 nebo novější, Mozilla Firefox 1.0.7 nebo novější či Safari 2.0.3 nebo novější. Ve všech prohlížečích musí být povolen jazyk JavaScript a soubory cookie.