Redakční systém a e-shop
www.netnews.cz
Redakční systém NetNews Publisher
COOL SOLUTIONS nejen pro firemní web.
RON software, s.r.o. - www.ron.cz
Společnost se specializuje na vývoj a prodej informačních systémů pro personální oddělení. Pro každý hlavní produkt byla zvolena jiná barevnost podstránky a odlišná hlavička webu.
Nestlé Purina PetCare PRO PLAN - www.proplan.cz
Web s kouzelnou grafikou doplněnou o flash efekty přináší návštěvníkům podrobné informace o nabídce superprémiových krmiv a vyživovacích doplňcích.
Sanatoria Klimkovice - www.sanatoria-klimkovice.cz
Komunikaci s návštěvníky webu usnadňuje modul Listárna, který je využíván jako on-line poradna.
Hotel U Holubů, Beskydy - www.uholubu.cz
Přehledně členěné informace jsou na webu doplněny o mnoho krásných fotografií. Na své si přijdou nejen nadšenci sportu či wellness odpočinku, ale také milovníci dobrého jídla a pití.
Informační server města Příbor - www.pribor.cz
Kromě základních informací naleznete na zpravodajském webu modul Kalendář akcí, který umožňuje pokročilé vyhledávání pořádaných akcích ve městě Příbor.
MONTYCON gastro, s.r.o. - www.montycon.cz
Web společnosti MONTYCON je velice rozsáhlý, proto nalezení hledaných informací návštěvníkům usnadňuje fulltextové prohledávání obsahu a Mapa webu.
KR Ostrava - www.krostrava.cz
Přehledné rozcestníky v hlavičce webu umožňují návštěvníkům jednoduše najít informace o nabízených službách stavební společnosti KR OSTRAVA, a. s.
Josef Magulák - www.magulak.cz
Úklidová firma Magulák nabízí úklidové služby pro domácnosti a firmy. Přehledné členění informací a „čistý design“ webu zapadá do celkové koncepce firmy.
OC LASO Ostrava - www.laso.cz
Zrekonstruované Obchodní centrum LASO Ostrava je tady pro Vaše spokojené nákupy. Jednotlivé obchody si můžete prohlédnout na webu z pohodlí Vašeho domova.
RESTAURANT LA STRADA - www.lastrada.cz
Modul Denní menu umožňuje automatické zasílání nabídky poledního menu emailem všem návštěvníkům webu, kteří se k zasílání přihlásí.
Zámek Zábřeh HOTEL & PIVOVAR – www.zamek-zabreh.cz
Před uskutečněním rezervace se hosté mohou „projít“ všemi historickými pokoji pomocí 3D virtuální prohlídky nebo si prohlédnout fotogalerii a stream video.
 RON software, s.r.o. - www.ron.cz Společnost se specializuje na vývoj a prodej informačních systémů pro personální oddělení. Pro každý hlavní produkt byla zvolena jiná barevnost podstránky a odlišná hlavička webu. Nestlé Purina PetCare PRO PLAN - www.proplan.cz Web s kouzelnou grafikou doplněnou o flash efekty přináší návštěvníkům podrobné informace o nabídce superprémiových krmiv a vyživovacích doplňcích. Sanatoria Klimkovice - www.sanatoria-klimkovice.cz  Komunikaci s návštěvníky webu usnadňuje modul Listárna, který je využíván jako on-line poradna. Hotel U Holubů, Beskydy - www.uholubu.cz Přehledně členěné informace jsou na webu doplněny o mnoho krásných fotografií. Na své si přijdou nejen nadšenci sportu či wellness odpočinku, ale také milovníci dobrého jídla a pití. Informační server města Příbor - www.pribor.cz Kromě základních informací naleznete na zpravodajském webu modul Kalendář akcí, který umožňuje pokročilé vyhledávání pořádaných akcích ve městě Příbor. MONTYCON gastro, s.r.o. - www.montycon.cz Web společnosti MONTYCON je velice rozsáhlý, proto nalezení hledaných informací návštěvníkům usnadňuje fulltextové prohledávání obsahu a Mapa webu. KR Ostrava - www.krostrava.cz Přehledné rozcestníky v hlavičce webu umožňují návštěvníkům jednoduše najít informace o nabízených službách stavební společnosti KR OSTRAVA, a. s. Josef Magulák - www.magulak.cz Úklidová firma Magulák nabízí úklidové služby pro domácnosti a firmy. Přehledné členění informací a „čistý design“ webu zapadá do celkové koncepce firmy. OC LASO Ostrava - www.laso.cz Zrekonstruované Obchodní centrum LASO Ostrava je tady pro Vaše spokojené nákupy. Jednotlivé obchody si můžete prohlédnout na webu z pohodlí Vašeho domova. RESTAURANT LA STRADA - www.lastrada.cz Modul Denní menu umožňuje automatické zasílání nabídky poledního menu emailem všem návštěvníkům webu, kteří se k zasílání přihlásí. Zámek Zábřeh HOTEL & PIVOVAR – www.zamek-zabreh.cz Před uskutečněním rezervace se hosté mohou „projít“ všemi historickými pokoji pomocí 3D virtuální prohlídky nebo si prohlédnout fotogalerii a stream video.

Zprávičky


Obsah této stránky připravujeme.Děkujeme za pochopení.