RSS Agregátor

RSS Agregátor slouží k mixování článků z různých RSS zdrojů a řazení je podle času.

 

Formát RSS je standardizovaným specifickým formátem XML a je určen ke sdílení informací mezi servery - často zvyšuje jak návštěvnost serveru, který umožňuje texty publikovat na jiných webech (díky odkazům na plnou originální verzi článků), tak i návštěvnost serveru, který takto publikuje oborově spřízněné články z jiného webu.

Formuláře

Vytvořte si sami formulář z prvků:

 • jednořádkový text (input)
 • víceřádkový text (textarea)
 • nabídková roleta (select, multi-select)
 • radio button
 • zaškrtávací políčko (checkbox)
 • datum
 • čas
 • odesílací tlačítko

Ke každému prvku můžete v přehledném grafickém prostředí nastavit všechny potřebné parametry nebo doplnit například validátor emailu, případně automatickou ochranu proti komentářovému spamu.

 

Modul Formuláře

 

Kalendář akcí

 • vyhledávání a filtrování akcí podle data, typu akce, místa konání
 • grafický kalendář se zvýrazněním dat, ve kterých se koná nějaká akce
 • možnost připojování fotografií k akcím
 • formátování textů vizuálním editorem
 • možnost zadat perex / zkrácenou upoutávku na akci
 • informace o času konání akce, kontakt na organizátora

Bannerový systém

Bannerový systémV závislosti na tom, k čemu redakční systém využíváte, může být bannerová reklama buď prostředkem k rychlému profinancování nákladů na spuštění a provoz redakčního systému nebo také hlavním zdrojem příjmů (např. u internetových novin). Inzerce na navštěvovaných serverech je vyhledávanou formou reklamy především díky přesnému zaměření cílové skupiny a snadnému vyhodnocení úspěšnosti kampaně.

Kromě celkových grafických statistik jsou k dispozici pro každý banner statistiky zobrazení a kliknutí. Bannery je možné do redakčního systému vkládat v libovolných velikostech a formátech (obrázkový banner, flash banner). U bannerů je možné nastavit expiraci buď uplynutím časového období nebo počtem impresí (zobrazení).

Fulltextové vyhledávání

Fulltextové vyhledáváníFulltextové vyhledávání je nástroj, který usnadňuje návštěvníkům orientaci na vašem webu. Už si nemusí říkat "Ve kterém článku jsem to jenom viděl!", stačí zadat klíčová slova a prohlédnout si články, ve kterých byla nalezena.

Pokud bude váš návštěvník nucen procházet rozsáhlou strukturou vašeho webu, aby nalezl hledanou informaci, bude to pro něj natolik odrazující, že se pravděpodobně pokusí informaci najít raději jinde.

 

Co umí vyhledávač najít?

Modul Fulltextové vyhledávání prohledává obsah článků, nadpisy článků, názvy sekcí, diskuse ke článkům, kategorie zboží, popisky a názvy zboží.

 

Proč umožnit fulltextové prohledávání obsahu webu?

Pokud někoho zaujme článek, může si vyhledat vše, co bylo o daném tématu publikováno na vašem webu.

Jestliže návštěvník přichází z fulltextového vyhledávače na váš web, často se stává, že se nedostane přímo na hledaný článek (je přesunutý, neaktuální, smazaný). Má-li váš web fulltextové prohledávání obsahu, umožníto takovému návštěvníkovi snadno dohledat nejen tento článek, ale také související informace.


Pokud jde o požadovanou funkcionalitu fulltextového vyhledávání, měly by být k dispozici nejpoužívanější funkce rozšířeného vyhledávání - tedy např. operátory AND a OR pro určení zda konkrétní slovo vyhledávaného řetězce musí být v textu nalezeno a možnost vyhledání přesných dlouhých frází uzavřením části vyhledávacího řetězce do uvozovek.

Našeptávač

Co je Našeptávač?

Našeptávač (nebo také Rádce, Autocompleter) usnadňuje a urychluje uživateli webu zadávání dotazů do vyhledávacího pole. Jakmile návštěvník začne psát do vyhledávacího pole, našeptávač začne v reálném čase navrhovat kompletní znění dotazu.

 

Našeptávač

Kdy a proč použít Našeptávač

Našeptávač je užitečný prakticky vždy, když máte na webu pole Vyhledat s fulltextovým prohledáváním obsahu.

 

Návštěvníkům šetří čas při vypisování dotazu a je i určitou ochranou před překlepy a gramatickými chybami, protože našeptávač navrhuje pouze takové znění dotazu, které vede k nalezení alespoň jednoho výsledku. Kromě toho může našeptávač uživatele upozornit na zajímavé kombinace slov, které souvisí s hledaným tématem, ale uživatel sám na ně nepomyslel.

 

Správci webu poskytuje našeptávač velice cenná data. Především jsou to statistiky nejhledanějších dotazů na webu. Z nich se správce dozví:

 

 • jaké informace návštěvníci na webu marně hledají, tj. často hledaná slovní spojení, která nevedou k nalezení žádného výsledku
 • co návštěvníky na webu nejvíce zajímá
 • které důležité informace jsou zřejmě skryty příliš hluboko v navigaci, nejsou snadno k nalezení a zasloužily by si tedy větší propagaci

 

Kromě toho získá správce také nástroj k ovlivnění chování návštěvníka na webu. Může ho nasměrovat na důležitý obsah webu tím, že do našeptávače přidá určitou kombinaci slov.

 

Jak se Našeptávač dozví, co má navrhovat?

Nebojte se, našeptávač nemusíte složitě plnit daty a odkazy. Funguje automaticky a samostatně na základě zkušeností z předchozích vyhledávání návštěvníků. Každé vyhledávání na webu zaznamená hledaná klíčová slova, četnost jejich vyhledávání a také to, jestli byl nalezen nějaký výsledek vyhledávání. Zbytek je práce algoritmu Našeptávače. Našeptávač bude tedy neustále aktualizován podle současného obsahu webu a jeho návrhy se s délkou provozu webu stále zdokonalují.

 

Kdo to vymyslel? Je to rozšířený nástroj?

Hlavní inspirací pro vznik našeptávačů byl zřejmě nástroj Google Suggest. Dnes jej ale používá většina vyhledávacích portálů i moderních webů. V Česku to je například Seznam nebo Centrum, ve světě třeba Yahoo. Našeptávače jsou také stále častěji integrovány do různých aplikací, například do internetových prohlížečů nebo poštovních klientů.

 

Co to stojí?

Aktuální cenu implementace našeptávače do webu provozovaného na systému NetNews najdete v ceníku.

Diskusní fórum

Diskusní fórumSnad nikde jinde se nedozvíte od svých zákazníků nebo návštěvníků pravdivější informace než v internetovém diskusním fóru. Zpětná vazba zákazníků (nebo čtenářů, voličů) je neocenitelným zdrojem inspirace pro zjištění jejich skutečných potřeb, správné zacílení budoucích aktivit, úpravy současných služeb, resp. celkové zdokonalení vztahů mezi vámi a vašimi klienty.

Diskusní fórum je víceúrovňové (s libovolným počtem úrovní), přispěvatelé tedy mohou reagovat na předchozí příspěvky. Administrátor může stornovat (nebo zcela smazat) příspěvky, které posoudí jako nevhodné, vulgární nebo informačně bezcenné. Diskusní fórum je také zdrojem mnohonásobných opakovaných návštěv. To oceníte zvláště tehdy, pokud chcete na svém webu nabízet bannerovou inzerci, která se vždy odvíjí od návštěvnosti. Na články s největšími čtenářskými ohlasy můžete upozornit modulem "Nejživější diskuse", který bude návštěvníky automaticky upozorňovat na aktuální články s největším počtem příspěvků.

Verze pro tisk

Verze pro tisk je tisková sestava např. zvolené reference v provedení pro tisk. V tiskové sestavě lze  nastavit záhlaví stránky, kam může být umístěno logo nebo kontaktní údaje.

Mapa struktury webu - SiteMap

Přehled struktury sekcí a článků s odkazy, které jsou k dispozici na daném webu.

Listárna

Přídavný modul Listárna je určen ke komunikaci mezi návštěvníky webu a provozovatelem webu. Prostřednictvím Listárny mohou návštěvníci pokládat dotazy a oprávněné osoby s přístupem do administrátorského rozhraní redakčního systému na ně odpovídají.

Rozdíl oproti klasickému diskusnímu fóru je zřejmý – zatímco v diskusním fóru spolu diskutují především návštěvníci webu mezi sebou a provozovatel webu může vstupovat do komunikace spíše jako moderátor, v listárně může na dotaz odpovědět pouze oprávněná osoba, nikoli jiný návštěvník diskuse.

Kdy je vhodné použít listárnu?
 • jako „knihu poděkování, přání a stížností“
 • Pro získání zpětné vazby při poskytování jakéhokoli druhu služeb. Zvlášť výhodné je použití u provozoven, ve kterých je větší počet zaměstnanců, kteří komunikují s klienty a kde je pro majitele nebo provozovatele obtížné zjistit skutečnou kvalitu poskytovaných služeb v jeho nepřítomnosti.
 • pro technickou podporu produktů a služeb
 • Pověření zaměstnanci poskytují technickou podporu zákazníkům. Při tomto použití je možné modul kombinovat s Autorizačním modulem, který umožní přístup k technické podpoře pouze registrovaným zákazníkům.
 • pro on-line komunikaci s návštěvníky webu

Funkce přídavného modulu Listárna:
 • možnost zasílání nových příspěvků na email administrátora
 • zobrazení IP adres přispěvatelů v administrátorském rozhraní
 • odpovědět můžou všichni oprávnění uživatelé s přístupem do administrátorského rozhraní redakčního systému
 • pro urychlení se ve formuláři pro odpověď automaticky přednastaví jméno a email odpovídajícího
 • na jeden dotaz může odpovědět více administrátorů (možno použít například pro upřesnění předchozí odpovědi, vysvětlení alternativního postupu v technické podpoře, atd.)
 • listárnu je možné použít na více místech webu – modul lze připojit k libovolnému počtu článků

Nejčtenější články

Prostřednictvím modulu Nejčtenější články můžete upozornit na aktuální články s nejvyšší čteností.

Proč my?

 

Jednoduchost

JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ

Zjednodušování je naše posedlost.

STABILITA

12 let vývoje a podpory.

VŽDY AKTUÁLNÍ

Automatické, pravidelné aktualizace.

 

Styl

MODERNÍ DESIGN

Aby si vaši návštěvníci řekli: WOW!
PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAFIE

Interiéry, exteriéry, postprodukce.

VARIANTNÍ NÁVRHY
Několik variant grafických návrhů.

 

Funkčnost

RESPONZIVNÍ WEBY

Připraveno pro tablety a mobily.
SOFTWARE JAKO SLUŽBA

Zajistíme vše potřebné.
SEO OPTIMALIZACE

Výborná podpora SEO, statistiky.

Vybraní klienti


Podporovaná řešení