Google Kalendář - dokonalý pomocník pro organizaci času zdarma

Google Kalendář je bezplatná webová aplikace pro organizaci času, která vám umožní udržet krok se všemi důležitými událostmi vašeho života. Aplikace je v češtině a nabízí možnost zaslání upozornění na mobilní telefon či sdílení s přáteli.

 

Google Kalendář

 

Co všecho služba Google kalendář nabízí

 

 • Sdílení kalendáře: Váš kalendář můžete sdílet s vybranými osobami a společně jej spravovat. Tato možnost lze efektivně využít při práci na týmových projektech.

 • Pozvánky: Můžete vytvářet poznámky na události, rozesílat je vybraným osobám a sledovat jejich odpovědi a komentáře. Pozvané osoby mohou odesílat odpověď i v případě, že službu Google Kalendář nevyužívají.

 • Integrace služby Gmail: Do svého kalendáře můžete přidávat události přátel, aniž by bylo nutné opustit složku doručené pošty Gmail. Gmail rozpozná události zmíněné v e-mailech.

 • Vyhledávání: Prostřednictvím veřejných kalendářů lze vyhledat události, které vás zajímají a přidat si je do svého kalendáře.

 • Mobilní přístup: Připomenutí událostí a oznámení můžete přijímat na svém mobilním telefonu prostřednictvím sms. Tato služba je zdarma.

 • Publikování událostí: Událost můžete sdílet s celým světem.

 • Export a import kalendáře: Kalendář lze exportovat do formátu xml nebo ical (iCalendar). Import lze provést pomocí adresy URL (při přidání kalendáře přítele) nebo importem souboru ical nebo csv (při importu z Microsoft Outlook).

 • Vložení kalendáře na web či blog: Aplikace umožní vygenerovat požadovaný kód pro zobrazení kalendáře v iframe. Vygenerovaný kód pak stačí vložit do zdrojového souboru stránky.


Pro využití služby Google Kalendář je třeba mít nainstalován některý z podporovaných prohlížečů: Microsoft Internet Explorer 6.0 nebo novější, Mozilla Firefox 1.0.7 nebo novější či Safari 2.0.3 nebo novější. Ve všech prohlížečích musí být povolen jazyk JavaScript a soubory cookie.

 

Více na: www.google.com/calendar

 

Google překladač – kvalitní online překladač zdarma

Jazyky, které lze překládat
albánsky
anglicky
arabsky
bulharsky
česky
čínsky
dánsky
estonsky
filipínsky
finsky
francouzsky
galicijsky
hebrejsky
hindsky
holandsky
chorvatsky
indonésky
italsky
japonsky

katalánsky
korejsky

litevsky

lotyšsky
maďarsky
maltsky
německy
norsky
persky
polsky
portugalsky
rumunsky
rusky

řecky

slovensky
slovinsky
srbsky
španělsky
švédsky
thajsky
turecky
ukrajinsky
vietnamsky

Pokud překládáte text, zobrazí se přeložený text ve vedlejším sloupci:
Google překladač - text

Pokud si přejete nechat automaticky přeložit celý web, zadáte URL adresu a web se zobrazí ve zvoleném jazyce:
Google překladač - web

Na přeloženém webu můžete dále surfovat ve zvoleném jazyce.  Odkazy jsou totiž upraveny tak, že vám Google překladač automaticky přeloží obsah všech ostatních stran.

Automatický překlad sice není dokonalý, ale pro porozumění textu je většinou dostačující. Zvláště překlady do angličtiny jsou překvapivě kvalitní.

Tento praktický nástroj si zaslouží, abyste si jej uložili do záložek svého internetového prohlížeče.
 
Odkaz:
http://translate.google.com/#

Optimalizace SEO – SEO servis online

SEO Servis

Služba poskytuje 4 druhy SEO analýz:

1.    Analýza zdrojového kódu
vám pomůže najít chyby validity (X)HTML kódu, zkontroluje sémantiku a přístupnost webu.

SEO - analýza zdrojového kódu

2.    Analýza klíčových slov
vyhodnotí četnost klíčových slov a frází a vyhodnotí „optimalizovanost“ zadaného slova.

SEO - analýza klíčových slov

3.    Analýza pozice ve vyhledávačích
zjistí hodnocení Google PageRank, S-rank a pozici ve vyhledávačích na zadané klíčové slovo. Dále vyhodnocuje počet zpětných odkazů.

SEO - analýza pozice ve vyhledávačích

4.    Analýza „síly webové stránky“
se pokusí komplexně zhodnotit potenciál webu – kód, zpětné odkazy, pozice ve vyhledávačích a návštěvnost.

SEO - analýza síly webu

Poslední službou je linkbuilding - možnost najít partnera s oborově spřízněným webem pro vzájemnou výměnu odkazů a tím navzájem posílit PageRank. Nabídnuté weby jsou zobrazeny s hodnotami PageRank a  S-rank.
 
SEO - linkbuilding
 
Odkaz:
http://seo-servis.cz/
 
SEO Servis

Google Dokumenty - zdarma online kancelář kompatibilní s MS Office (např. Word, Excel) a Open Office

Google dokumenty

 

Google Docs představují sadu on-line nástrojů pro vytváření textových dokumentů, tabulek a prezentací. Jedná se o všestrannou aplikaci, která zefektivňuje spolupráci více uživatelů i v reálném čase. K využívání programu potřebujete pouze počítač připojený k internetu se standardním prohlížečem.

 

Výhody:

 

 • Spolupráce více lidí na jednom dokumentu: přizvaní uživatelé ho mohou souběžně upravovat a aktualizovat přímo ze svých prohlížečů, vytváří se samozřejmě záznam o revizích a o tom, u koho se nachází poslední verze souboru.
Google Dokumenty
 • Úpravy a přístup odkudkoliv: Není potřeba nic stahovat. Všechny dokumenty, tabulky a prezentace jsou dostupné z kteréhokoli počítače připojeného k Internetu a vybaveného standardním prohlížečem.

 • Jednoduché ukládání a export kopií:  Dokumenty a tabulky můžete uložit do svého počítače ve formátech DOC, XLS, CSV, ODS, ODT, PDF, RTF a HTML.

 • Bezpečnost dat: Díky online úložišti a funkci automatického ukládání se už nemusíte obávat selhání pevného disku ani výpadků proudu.

 • Publikování na webu: Své dokumenty můžete online publikovat jediným kliknutím jako běžnou webovou stránku. Kterýkoli dokument, tabulku či prezentaci můžete na webu zveřejnit i v případech, kdy nemáte vlastní webové stránky.
Google dokumenty
 • Máte pod kontrolou, kdo se na stránky může podívat: Můžete publikovat pro celý svět nebo jen pro pár lidí a nebo vůbec pro nikoho.

 • Psaní článků pro Blog: Textový editor Google Docs jde propojit s různými blogovacími systémy a publikovat články pak můžete přímo z něj.

 • Publikování živých grafů a dat na webu: Graf vytvořený v tabulkovém editoru Google můžete vložit na libovolné stránky. O publikování aktualizací se pak již nemusíte starat, protože probíhají automaticky.

 • Načítání a zpracování dat z internetu: Tabulky Google umějí načítat aktuální data z webových stránek a veřejně přístupných textových či XML souborů.

 • Nikdy nemusíte instalovat nové verze

 

Nevýhody:

 

 • Závislost na konektivitě.

 • Omezené funkce oproti desktopovým kancelářským balíkům.

 • Občas nekonzistentní ovládání a časté, naštěstí většinou jen drobné, změny rozhraní


Více na http://docs.google.com/

Proč my?

 

Jednoduchost

JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ

Zjednodušování je naše posedlost.

STABILITA

12 let vývoje a podpory.

VŽDY AKTUÁLNÍ

Automatické, pravidelné aktualizace.

 

Styl

MODERNÍ DESIGN

Aby si vaši návštěvníci řekli: WOW!
PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAFIE

Interiéry, exteriéry, postprodukce.

VARIANTNÍ NÁVRHY
Několik variant grafických návrhů.

 

Funkčnost

RESPONZIVNÍ WEBY

Připraveno pro tablety a mobily.
SOFTWARE JAKO SLUŽBA

Zajistíme vše potřebné.
SEO OPTIMALIZACE

Výborná podpora SEO, statistiky.

Vybraní klienti


Podporovaná řešení